SUSIDERINIMAS SU TIKROJA ESME SAVIJE.+Psichologinio susitaikymo su viskuo žingsniai: » Savęs Pažinimas

SUSIDERINIMAS SU TIKROJA ESME SAVIJE.+Psichologinio susitaikymo su viskuo žingsniai:

SUSIDERINIMAS SU TIKROJA ESME SAVIJE.+Psichologinio susitaikymo su viskuo žingsniai:


MEDITACIJA PRAKTIKA
mintise:
"Dabar aš sąmoningai renkuosi susiliejimą su pačiu savimi-Absoliuto Samone."
Samoningas kvėpavimas:
Įkvėpimas, iškvėpimas.
3kartus.
Skaitomas tekstas apie pasirinkimą:
"Suvokiu.
Gyvenimas dramoje baigėsi ir išgyvenimo programa nuo protėvių, DNR grandinėse ištirpo.
SUVOKIU.SUVOKIU.SUVOKIU.
Aš, Žmogus, sąmoningai priimu Absoliuto SAMONE savije .
Tokia pat Šviesą ir Išminties Tiesą į save aš kviečiu.
Dabar aš esu mano dieviškumas, čia Žemėje ir šią valandą,
Išsilieki atleidimu, užuojauta.
Dabar su kitais AŠ ESU ŠVIESA
SAMONINGAI APSIJUNKI.
Mes visi viena! Visi esame Kūrėjo išraiška!
Bendru noru mes meilės Magnetą kuriame
Ir Vienatinio Tėvo planą, čia
Žemėje, mintimis mes įkūnijame.Dieviškojo plano užbaigimo spindulį,
Sąmoningai širdimi mes priimame...
Ir perėjimą į naują kosminės evoliucijos spiralės pakopos oktavą
Dvasios Vienybėje visi mes įgyvendiname.

Anxelj
vertimas
Edita
+

❤ Kitas gali mums kažką pasakyti - jeigu norime išgirsti. Tu neprivalai gyventi pagal tai, kaip kalba kiti, tačiau išgirsti tai, kas sakoma, gali tik labai atvira ir brandi asmenybė.

❤ Sudėtingose situacijose nuo beviltiškumo saugo suvokimas, kad Tu pats labai svarbus ir Tavo tarnavimas yra skirtas tam, kad iš tos situacijos išeitume. Pagalvok, koks Tu esi svarbus ne tik sau, bet ir kitiems, pamatyk tuos, kurie svarbūs Tau.

❤ Labai daug dalykų žmogus negali pakeisti: ne visada įmanoma pakeisti savo įpročius, pyktį, reakcijas, kitų žmonių neprotingus sprendimus, kitų ir savo gyvenimą. Ne viską ir ne visada gali išgelbėti. Išmok sau drąsiai pasakyti, ką keisti, ir rask būdų, kaip galėsi gyventi su tuo, kas ne Tavo valioje - taip patirsi ramybę.

❤ Žmonės kritikuoja, meluoja, nekenčia, pyksta, reikalauja tik dėl to, kad yra sužeisti - jeigu negali jų pagydyti, stenkis bent daugiau nesužeisti. Jeigu negali mylėti žmogaus taip, kaip savęs - geriau nedaryk jo savo Draugu.

❤ Žmonės, kurie nori nubausti kitus, niekada nesuprato atleidimo malonės.
Atleisk ne todėl, kad pateisintum kito žmogaus klaidas, tačiau kad padovanotum naujo gyvenimo galimybę. Ypač nuoširdžiai ateisk tiems, kurie to prašo. Jeigu tik pamatytum, kiek Tavo atleidimas sukūrė stebuklų Tavo ir kitų žmonių gyvenime - turbūt dar dažniau dėtum visas pastangas dėl taikos su Dievu, kitais ir savimi.

❤ Meilė yra Dieviška tiek, kiek sugebi padėti kitiems atrasti gyvenimą ir būti su jais ne tik tuomet, kai lengva būti kartu.

❤ Tavo gyvenimas visada yra tiesioginė transliacija - būk jame tikras. Neprivalai pateisinti jokių kitų stereotipų ir lūkesčių. Žmonės dažnai į kitus sudeda savo svajones ir lūkesčius, taip pamirštami savo pačių talentus ir tai, kam tik jie pašaukti būti - išgirsk savo vidų.

❤ Labai svarbu turėti dienotvarkę, sistemą, tačiau ne mažiau svarbu būti gyvu žmogumi ir gebėti veikti ne pagal schemas. Kartais būna: atsisėdu melstis ir skambina, kviesdami mane pas ligonį. Tada suprantu, kad mano malda - ne tik kalbėti žodžius Dievui, bet eiti ten, kur esu šaukiamas. Būk laisvas eiti ten, kur esi laukiamas, ten įvyksta mūsų pašventinimas.

❤ Viskas gyvenime yra mokykla. Šiandien žmonės nori visko ir labai greitai, tačiau Tu niekada nenusivilsi gyvenimu, jei išmoksi palaukti. Būk kantrus kitiems, sau, gyvenimo aplinkybėms ir ypač tam, kam iš tikrųjų reikia laiko.

❤ Daugumą žmonių apninka baimė dėl ateities, nes jie mėgina skubiai pabėgti iš sunkumų, nemalonės vietų, skubiai išspręsti problemas ir gyvenimą

. Jeigu praradai ramybę ir viltį, kad dar gali kažką skubiai padaryt - pabandyk išgyventi šiandieną taip, kaip gali gražiausiai. Išgerk arbatos, negalvodamas apie sunkumus, galvok apie Mylimuosius. Dideli ateities planai, kuriuos gebėsi paleisti, Tau padės neprarasti vilties ir proto, o maži dalykai, kurie džiugina, Tavo artimųjų veidai - taps vaistais ir supratimu, kad Tu esi vertas gyvenimo. Sunkumai, Tavo klaidos, nuodėmės, iššūkiai yra stotelės, bet ne galutinis tikslas. Tačiau juos įveikęs tapsi žmogumi, kuris turi didelę širdį Dievui, kitiems ir Gyvenimui.

Tekstas: Benas Lyris

Dalintis Facebook
Tu esi neregistruotas šioje svetainėja
Prašome užsiregistruoti arba prisijungtit


Į viršų