Gausa ir mistinis-magiškas realybės kūrimo menas » Savęs Pažinimas

Gausa ir mistinis-magiškas realybės kūrimo menas

Portalas: DL Zeta
Vertimas: J. Lysakov‘as
Redakcija: V. Lysakova
2009 m. lapkričio 7 d.

Yra žmonių, kurie kovoja už savo svajonių ir dvasinių praregėjimų realybės sukūrimą. Jie kovoja, nes iki galo nesuvokia kaip šį realybė sukuriama. Iš tikrųjų realybės kūrimas susideda iš jausmo ir būsenos, proto ir kūno veiklos. Visuotinas įsitikinimas, kad kūrimas – išskirtinai išorinių pastangų pasekmė – atneša kančią.
Realybės kūrimo stadijų suvokimas
„Kūrimo iš išorės“ krypties šalininkai teigia, kad esame atskirti nuo to, ką siekiame turėti savo gyvenime. Kuomet bandome įgyvendinti savo norus “iš išorės“, tampate greičiau vergais, nei kūrėjais. Išlaisvinimas ateina suvokus, kad patys esame savo išorinės realybės priežastis, o ne atvirkščiai.
Kūrimas įgyvendinamas remiantis Traukos dėsniu. Jis teigia, kad Jūsų skleidžiamos kūno vibracijos turi sutapti su tuo, ką norite pritraukti į savo gyvenimą. Vibracijų sutapatinimas prasideda nuo ketinimo. Ketinimas sukuria energetinį lauką, kurį Jūs maitinate savo gyvenimiška jėga per dėmesingumą. Su laiku energetinis laukas auga, pritraukia emocijas, gyvenimišką jėgą, žmones ir aplinkybes, kurie padeda jam toliau plėstis. Amžinai besiplečiantis energetinis laukas transformuoja jus taip, kad energetiškai susitapatintumėte su savo norais.
Susiliejimas su norimu kūrimu
Kai norime sukurti ką nors nauja savo gyvenime, mes, iš tiesų bandome iš naujo sukurti patys save. Norint įnešti į savo gyvenimą kažką naują, turime, kažkuria prasme, tapti energetiškai vieningais su tuo, ką norime sukurti. Tokiu būdu, mūsų norai mus keičia. Galima sakyti, kad mūsų norai veda mus per mūsų likimo kelią.
Energijos suteikimas naujam galimybių laukui
Po to, kai mūsų norai mus pakeičia, pažvelgiame į save naujai. Šis požiūris tampa pagrindiniu savęs identifikavimo šaltiniu, valdančiu mūsų gyvenimą šią akimirką.
Gyvenimo bėgyje turėsime keletą tokių pagrindinių požiūrių, tačiau jie galės nutikti po vieną tam tikrą akimirką. Kiekvieną kartą kai išgyvename permainą, naujas požiūris išstumiamas į priekį, kad sukurtų naują laiko liniją.
Kuomet ketiname sukurti naują realybę, iš tikrųjų patvirtiname naują savęs identifikavimą. Šis patvirtinimas neišvengiamai perkelia mus į kitą laiko liniją mūsų dabartinio gyvenimo, kuri egzistuoja lygiagrečiai dabartinei realybei.
Įnešti permainas į savo gyvenimą galime susilieję su nauju požiūriu į patį save. Taip susiliejame su energija lygiagrečios laiko linijos. Naujai save identifikavus, mūsų įsivaizdavimai, įsitikinimai, ketinimai, mintys ir elgesys reorganizuojasi aplink naują požiūrio tašką. Tokiu būdų įvyksta kvantinė permaina.
Naujo požiūrio arba savęs identifikavimo priėmimas
Bet koks gyvenimo kelio, kurį mes tik galime įsivaizduoti, posūkis jau egzistuoja kaip galimybė mūsų energetiniame lauke. Ši „galima asmenybė“ jau egzistuoja kartu su atitinkama laiko linija ir eina atitinkamu keliu. Tam, kad priimtumėme šį būsimą „Aš„ kaip tikrąjį, turime su juo sulieti savo suvokimą bei atvesti į rezonansą su dabartine akimirka. Kitaip tariant, kuomet ketinate kurti savo giliausius troškimus, jums reikia tapti jūsų paties, išgyvenančią šia realybę, versija.
Kitas žingsnis, sekti šio būsimojo Aš laiko liniją – praeities, dabarties ir ateities, suvokiant apie alternatyvaus „Aš“ egzistavimą. Pvz. jei jūsų galimybių lauke yra artisto asmenybė, jūs galite sekti kelią, kuriuo ši asmenybė atsiskleidžia Jūsų energetiniame lauke. Sekite šios asmenybės vystymąsi atvirkštine kryptimi iki Jūsų gimimo ir stebėkite, kaip ši laiko linija išsiskiria nuo „pasirinkto kelio“. Peržiūrėkite žingsnius, kuriuos artistinis „kitas aš“ žengė norėdamas sukurti savo realybę. Tai kelias to kažko, kas kartu dalinasi Jūsų unikaliu energetiniu parašu, realybės kūrimu, kur jis save realizuoja kaip artistas. Tai labai panašu į procesą, kurį naudoja rašytojas personažui sukurti ir išvystyti.
Perėmus šį naują požiūrį ir jį lydinčią galimybių liniją, galite susidurti su pasipriešinimu tiek iš aplinkinių, tiek savo viduje. Supraskite, jog lyg ir atrodytų, kad tai pasipriešinimai kylantys iš išorės, tačiau iš tikrųjų, jie tik atspindi vidines abejones ir baimes. Jei draugai nesutinka su Jūsų sprendimu, tylomis padėkokite jiems už Jūsų vidaus atspindį realybėje ir su dėkingumu priimkite galimybę dar kartelį patikrinti savo sprendimą ir jei reikia, sustiprinkite savo tikėjimą ir įsitikinimus naujo kurso sukūrimui.
Sąmoningo realybės kūrimo principai
Suvokus kaip ši sistema veikia, jūs galite praktikuotis sąmoningai kuriant realybę.
1. Kurkite džiaugsmą savo gyvenime. Tai paruošia mus paleisti viską, kas nėra džiaugsmas. Šis ketinimas pradės valyti visus emocinius blokus, stovinčius gyvenimo kelyje džiaugsmo vibracijos lygmenyje.
2. Prisiimkite už save atsakomybę, įskaitant ir atsakomybę už visus Jūsų sukurtus dalykus iki šiol. Neįmanoma sukurti realybės savo pačių aukščiausių svajonių, laikantis įsikibus į negatyvumo, buvimo auka minčių formas. Patikrinkite kiekvieną savo gyvenimo situaciją, kad pamatytumėme, kaip sukūrėte jas ir kaip jos padėjo augti ir tobulėti.
3. Būkite atviras visoms egzistuojančioms realybėms. Tai reiškia, kad esate pasirengęs aptarti alternatyvias ir lygiagrečias realybes.
4. Tikėkite, kad visata visada atneš patirtį, kuri padės Jums augti. Tokiu atveju, nėra nei gero, nei blogo. Tik tai, ko reikia šią akimirką.
5. Lavinkite vaizduotę ir tikėkite, kad tai ką įsivaizduojate, įvyks realybėje.
6. Patikėkite, kad jau este kažkuo iš savo vaizduotės kūrinių. Kai kurie Jūsų apsektai jau yra vibraciniame rezonanse su vaizdu, esančių Jūsų vaizduotėje.
7. Būkite pasirengęs tapti tuo žmogumi, kuris pavers svajones realybe.
8. Sugretinkite pageidaujamus dalykus su dvasiniu Jūsų gyvenimo tikslu.
9. Išstudijuokite ir supraskite Traukos dėsnį.
10. Apjunkite visas savo asmenybės dalis realybei sukurti. Pasiekę vidinę vienybę, galėsite kurti iš vidaus.
(Перевела на литовский Соната)

Dalintis Facebook
Tu esi neregistruotas šioje svetainėja
Prašome užsiregistruoti arba prisijungtit


Į viršų