Meldžiantis vyksta tikri stebuklai » Savęs Pažinimas

Meldžiantis vyksta tikri stebuklai

Pas alchemikę Lėja Ajaną Meile Aumienę užsuka tiek fizinių ligų, tiek dvasinių kančių kamuojami žmonės. „Nelaimingos ir sergančioms sieloms tik suteikiu pirmąją pagalbą, o dirbi su savimi kiekvienas privalo pats“,- sako teisingą gyvenimo kelią padedanti rasti bioenergetikė.
Teigiate, kad visas problemas gyvenime galima įveikti. Žinote kokį nors stebuklingą receptą?

Galiu tik patvirtinti, kad išsikapstyti įmanoma net iš beviltiškiausios gyvenimo situacijos. Žmogaus galimybės yra labai didelės. Išeitį galima rasti net sergant rimta liga ar ypač sunkia depresija. Reikia tiesiog save paimti už pakarpos ir ištraukti iš tos duobės. Žinoma, kartais labai padeda aplinkinių dėmesys.
Aš pati nemažai laiko praleidau ligoninėse. Kartą, kai kenčiau didelius galvos skausmus ir net nenorėjau gyventi. Viena moteris, pamačiusi mano kančią, patarė: „O tu pabandyk pamatyti savo bent šį tą gražaus. Šviesos rasi savo širdyje.“
Ir iš tiesų joje radau man reikalingą gėrio ir grožio grūdą. Tada atėjo palengvėjimas. Pradėjau labiau rūpintis savimi, praktikuoti jogą. Lankydama nekontaktinio masažo kursus, ėmiau skirti tam tikras energijos sroves, jausti rankomis srūvančią energiją. Kilo noras padėti kitiems žmonėms. Ir daugeliui padėjau. Paskui dar buvo daug įvykių mano gyvenime.
Dabar žinau, kad įveikiau visus sunkumus ir galiu su kitais pasidalyti savo pasiekimais: įvardyti žmonėms jų ligų ir bėdų priežastis, pasakyti, kaip su jomis susidoroti. Nelaimingas ir sergančias sielas tarsi pažadinu iš miego, o toliau dirbtu su savimi privalo patys. Nuo kiekvieno individualiai priklauso, ar jis pasveiks ir išspręs savo bėdas. Aš tik dirbu su energijomis, neigiamas keisdama teigiamomis.
Bet šiais laikais yra nemažai netradicinių gydytojų, ekstrasensų, kurie tikina galintys išgydyti visas ligas...
Tiesa, yra tokių specialistų, kurie tvirtina, kad jums patiems nieko nereikės daryti,- visą darbą nudirbs jie. Taip, energijos suteiks, bet neilgam. Be to, neaišku, iš kur tos energijos specialistas semiasi. Tikras profesionalas gali tik atkurti žmogaus ryšius su dieviškąja energija, o toliau pačiam reikia dirbti su savimi. Jei specialistas prisipažįsta esąs tik laidininkas, tokiu verta pasitikėti.
Kokius konkrečiai metodus taikote?
Siūlau įvairias paslaugas: mauri, refleksinį, taškinį, indų masažus, sielos ir kūno terapiją bendraujant ir per prisilietimą, kastais buriu kortomis... Visada jaučiu, kokias paslaugos žmogui reikia, kada atkuriamas jo ryšys su dieviškąja energija. Tada žmogus ima savęs klausti, kas aš esu ir ką čia veikiu.
Ar galite žmonėms padėti ir per atstumą?
Dirbu su žmonėmis, gyvenančiais net kitose šalyse. Tai natūralu, juk meilės energija neturi jokių ribų. Į sergantį žmogų įliejus energijos, jo kūno ląstelės ima atsinaujinti. Pavyzdžiui, teko telefonu bendrauti su moterimi, sergančia ketvirtos stadijos vėžiu. Ji išlaikė egzaminą. Po mūsų pokalbių atgijo, net išėjo į darbą. Niekada žmonių prie savęs nepririšu ir neliepiu dar kartą paskambinti, bet sakau: „Jei jausite, kad reikia, paskambinkite.“
Tiesa, kad daugelį bėdų gali padėti išspręsti malda?
Taip, ji visagalė. Net nebūtina mokėti konkrečios maldos. Anksčiau pati buvau ateistė. Tačiau užklupus sunkumams, kai kenčiau nepakeliamus galvos skausmus, pradėjau melstis. Savais žodžiais. Svarbiausia tai daryti nuoširdžiai ir su meile. Meldžiantis vyksta tikri stebuklai. Malda padeda „išsilukštenti“ iš daugybės neteisingų nuostatų, paskatina giliau pažvelgti į savo sielą.
Meldžiantis vyksta tikri stebuklai

Dalintis Facebook
1 2
Atgal     Pirmyn
Tu esi neregistruotas šioje svetainėja
Prašome užsiregistruoti arba prisijungtit


Į viršų