Jūsų dvasinis lygis ir gyvenimo užduotisОпубликовал: Ajjana, 14-02-2016, 17:51, литовский / Нумерология,РУНЫ и тесты / Pagalba sau, 5 779


Numerologai nuo neatmenamų laikų bandė suvokti kaip skaičių pagalba sužinoti reinkarnacijos Žemėje užduotys, paslaptys ir kitą informaciją. Tam buvo naudojamos slaptos įvairių religijų žinios ir matematinės formulės kurios kaip tvirtina numerologai, bent jau iš dalies gali pasakyti žmonių dvasinį lygį ir jų gyvenimo užduotys.Susumuokite visus gimimo datos skaičius, pvz: gimėte balandžio 6 d., 1972 metais = 4+6+1+9+7+2 = 29.
Sumuoti iki vienaženklio skaitmens nereikia. Arba pavyzdžiui, spalis 10 d. 1976 m. = 10+10+1+9+7+6 = 43. Turėtumėte gauti dviženklį skaičių, kuris ne didesnis nei 59. Jei gauta suma didesnė nei 59, tuomet ji sumuojama.

Gauta dviženklė suma – tai jūsų dvasios lygmuo, karminės užduotys.Nuo 1 iki 9Karminių užduočių nėra, išskyrus giminės pratęsimo užduotį. Šio lygio žmonėms nekeliami konkretūs tikslai. Jie gali užsiimti viskuo. Vienintelė sąlyga: šie žmonės turėtų gyventi sutariant su savo paties sąžine.Nuo 10-19Pirmasis lygis. Tai reiškia, kad reikia sutelkti dėmesį į savo asmenybės vystymąsi, vystyti savyje valią, tobulinti kūną ir dvasią. Jūsų laukia žemiški reikalai. Aukštosios materijos ne jums.Nuo 20 iki 29Antras lygis. Žmogus esantis šiame lygmenyje, turi atdirbti savo karmą, remiantis savo ir protėvių patirtimi. Turėtų vystyti savąją intuiciją, išmokti valdyti savo pasąmonę.Nuo 30-39
Šio lygio žmonės turi gebėjimų daryti įtaką kitų žmonių sąmonei. Jei esate trečio lygio, jūsų pašaukimas šiame gyvenime – išmokyti kitus filosofinio požiūrio į gyvenimą, būties pagrindų. Todėl jums reikia daug ko išmokti, kad perduoti savo žinias kitiems.Nuo 40 iki 49Aukščiausias sąmonės lygis. Intelektualas, filosofas, mokytojas. Turėtumėte siekti pažinti aukščiausiąją būties prasmę, visatos dėsnių pagrindus. Jūsų gyvenimo tikslas – išeiti į naują sąmonės lygį.Nuo 50 iki 59Penktojo lygio žmogus yra stebėtojas, tarpininkas tarp Aukščiausiojo Proto ir žmonių. Tai – ezoterinės informacijos skleidėjas, kurio tikslas – savitobulinimas ir atsiskyrimas nuo kitų. Bet tai nereiškia, kad priklausantys šiam lygiui žmonės visada yra šviesūs ir švarūs. Labai dažnai jie likimo išlepinti, gauna viską lengviau nei kiti.Dažnai galima pastebėti, kaip šie žmonės nustoja rūpintis savimi, lavinti save, pasileidžia ir dvasiškai smunka. Jie pradeda gyventi tik kaip vartotojai. Žinoma, jų laukia atitinkamas atpildas ir kritimas į žemesnį lygį.
Pasidalinkite


  • Нравится
  • 0

Похожие публикации

savespazinimas.lt

Gfun © 2022 "Savęs Pažinimas"

Visos teisės saugomos