Keturios gyvenimo pamokos » Savęs Pažinimas

Keturios gyvenimo pamokos

Keturios gyvenimo pamokos

1. Tinginystė yra blogis. Ko aš tikrai nenoriu, mano gyvenime yra mirti žinant, kad aš nedariau to apie ką aš svajojau vien tik iš baimės ar tinginystės. Gyvenimas yra vienas, ir tai, kaip gyvenu priklauso nuo manęs. Nešvaistykite jo veltui.
2. Jei jus nedarote, niekas už jus to nepadarys. Aš perskaičiau kažkur, kad kai kurie iš mūsų yra tinginiai, nes kai mes buvome jauni mūsų tėvai padėdavo mums visur, todėl dabar mes nesąmoningai galvojame, kad viskas įvyks savaime ir plaukiame pasroviui. Tai nėra tiesa. Mes esame vieninteliai atsakingi už viską, kas vyksta mūsų gyvenime, ir tai priklauso nuo mūsų ar mes norime tai pakeisti.
3. Kantrybė dorybė. Viskam kas gera mūsų gyvenime reikia laiko ir kantrybės. Deja, mes gyvename visuomenėje, kur mes norime visko čia ir dabar, bet retai taip būna. Jeigu nori kažko vertingo gyvenime bukit kantrūs.
4. Kaltinti yra nenaudinga. Savikontrolė gyvenimo būdas, savikontrolė tikriausiai yra svarbiausias įgūdis kurį galite išmokti gyvenime. Be jos jūs nepasieksite norimų rezultatų ir neišvengsite trukdžių.
isv.Sonata

Dalintis Facebook
Tu esi neregistruotas šioje svetainėja
Prašome užsiregistruoti arba prisijungtit


Į viršų